Všetci snívame o vlastnom dome či byte. Začali ste reálne uvažovať nad plnením vašich snov? Stavba domu vie byť výzvou, a preto si to uľahčite hrubou stavbou od nás. Je dôležité myslieť na všetko hneď od začiatku.

Čo obsahuje hrubá stavba od DrevoDom Zvolen

V základnej ponuke hrubej drevostavby vám poskytujeme obvodové panely s tepelnou izoláciou, priečkové panely s akustickou izoláciou a väzníkový krov podľa typu strechy. V rámci hrubej stavby je zahrnutá aj montáž panelov a väzníkového krovu pomocou železa. Každý projekt obsahuje taktiež príslušnú výrobno-montážnu dokumentáciu.

Koľko vás to bude stáť

Máme najlepšie ceny na trhu. Základná cena hrubej stavby sa pohybuje od 13 600€. Jej výška však závisí od typu konštrukčného systému a celkového výberu hrubej stavby a jej doplnkových služieb. Presné ceny vrátane DPH nájdete v našom katalógu.

Ako dlho to bude trvať

Hrubú stavbu montovaného domu vieme dodať už do jedného týždňa. Avšak, trvanie výstavby vždy závisí od aktuálneho vyťaženia. Disponujeme vlastným certifikovaným montážnym tímom pre výstavbu väzníkových krovov a montovaných domov, ktorý je schopný z pripravených častí domu vybudovať základnú hrubú stavbu v krátkom čase. Jednotlivé časti stavby, ktoré sme vyrobili, privezieme na miesto.

Výhody drevenej hrubej stavby od nás

Sme certifikovaný dodávateľ v oblasti drevostavieb pre celú EÚ a ponúkame vám hrubé drevostavby za najlepšie ceny na trhu v čo najkratšom možnom čase. Stavebný materiál, ktorý používame na montované domy a ich hrubé stavby, je práve drevo. DrevoDom Zvolen stavia z vysokokvalitného dreva (KVH). Naša kvalitná práca, preto závisí na spolupráci s certifikovanými dodávateľmi.

Prečo KVH drevo?

Medzi hlavné výhody dreva KVH patrí, že každý hranol je dôkladne vysušený a ošetrený voči zárodkom škodcov. Pri dôkladnom a správnom zabudovaní nie je nutné ho ďalej ošetrovať. Hranoly majú stály tvar a nepraskajú. Vďaka tomu, že majú po celej dĺžke rovnakú výšku a šírku, zabezpečujú dokonalú rovnosť stavieb.

Čo v hrubej stavbe nie je zahrnuté

Hrubá stavba od DrevoDom Zvolen neobsahuje základovú dosku, dopravu (v závislosti od vzdialenosti), projekt na stavebné povolenie, bleskozvod, izoláciu v strope, typ strešnej krytiny, typy okien a vchodových dverí, úložný priestor pod strechou a zvodový systém. Všetky tieto doplnkové služby si vyžadujú individuálny výber každého zákazníka. Doobjednanie týchto služieb je v prípade záujmu, samozrejme, možné.

Login

Register

terms & conditions