Divadelná 4 (Obchodný dom Wittmann), 960 01 Zvolen, SR
Pondelok - Piatok 8:00 – 11:00 12:00 – 16:00
+421 910 835 761

Výroba a montáž

Vlastná výroba

Vďaka vlastnej, certifikovanej výrobe s kvalifikovanými pracovníkmi, firma DrevoDom Zvolen produkuje komponenty každého domu samostatne. Individuálne časti na mieru – steny, stropy a strešné prvky sú vyrobené bez ohľadu na počasie, a pod neustálou kontrolou kvality. Vysoká úroveň prefabrikácie a spôsobu výroby umožňuje krátku a tak nákladovo efektívnu dobu výstavby.

DrevoDom Zvolen stavia výhradne z dreva, ktoré spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu – sušené a hobľované rezivo (KVH pre stenové a stropné panely, C24 pre strešné väzníky). Kvalita firmy DrevoDom Zvolen závisí na úzkej spolupráci s odborne zdatnými a certifikovanými dodávateľmi stavebných materiálov.

Pozrite si video priamo z našej výroby.

V nasledujúcom videu si môžete pozrieť ako prebieha výstavba drevodomu od výroby jednotlivých dielov až po hrubú stavbu .

Kvalitná montáž

V dohodnutom termíne sa vyrobené časti ako sú steny, stropné a strešné prvky vykladajú na mieste stavby pomocou žeriavu a kvalifikovaných pracovníkov, kde sa montujú. Všetky časti sú presne spojené dohromady, aby vytvorili dokonalý celok.

Firma DrevoDom Zvolen disponuje vlastným montážnym tímom pre výstavbu montovaných domov a väzníkových krovov. Rovnako aj odborné práce, ako sú elektroinštalácie, vodoinštalácie, vykurovanie, montáž sadrokartónov, obklady a dlažby, zatepľovacie práce atď. sú zabezpečované na základe dlhodobo overenej spolupráce s jednotlivými subdodávateľmi, čo výrazne prispieva k dosiahnutiu vysokej kvality prevedených prác.

Vybrané projekty

Zaujímavé články

Ako začať stavbu domu: časť 4. uzemné rozhodnutie a stavebné povolenie

Ako začať stavbu domu: časť 4. uzemné rozhodnutie a stavebné povolenie

Pri jednoduchých stavbách je možnosť zlúčenia územného a stavebného konania. Pod jednoduché stavby spadajú prevažne aj rodinné domy.

5 zaujímavých nápadov pre okolie rodinného domu

5 zaujímavých nápadov pre okolie rodinného domu

Chcete, aby váš trávnik a záhrada vynikali od susedov? Ak je to tak, pozrite sa na týchto päť trendov úpravy okolia Vášho domu, ktoré osviežia váš vonkajší priestor a urobia ho nezabudnuteľným

Cena výstavby a kvalita

Cena výstavby a kvalita

Pre každého je určite lákavé vybrať si na stavbu svojho domu stavebníka, ktorý ponúkne najnižšiu cenu. Treba si však dať pozor na to či je táto ponuka najnižšia, prípadne najvýhodnejšia. Keď jeden staviteľ dáva cenovú ponuku, ktorá je oveľa nižšia ako iná, je dôležité položiť si otázku: "Ako je to možné?"

Poloha pozemku a umiestnenie domu

Poloha pozemku a umiestnenie domu

Pri komplexnom posúdení pozemku, pri vhodnom umiestnení a dobrom projekte domu môžeme s minimálnymi prostriedkami dosiahnuť energetické zisky domu.

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku?