Divadelná 4 (Obchodný dom Wittmann), 960 01 Zvolen, SR
Pondelok - Piatok 8:00 – 11:00 12:00 – 16:00
+421 910 835 761

Výroba a montáž

Vlastná výroba

Vďaka vlastnej, certifikovanej výrobe s kvalifikovanými pracovníkmi, firma DrevoDom Zvolen produkuje komponenty každého domu samostatne. Individuálne časti na mieru – steny, stropy a strešné prvky sú vyrobené bez ohľadu na počasie, a pod neustálou kontrolou kvality. Vysoká úroveň prefabrikácie a spôsobu výroby umožňuje krátku a tak nákladovo efektívnu dobu výstavby.

DrevoDom Zvolen stavia výhradne z dreva, ktoré spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu – sušené a hobľované rezivo (KVH pre stenové a stropné panely, C24 pre strešné väzníky). Kvalita firmy DrevoDom Zvolen závisí na úzkej spolupráci s odborne zdatnými a certifikovanými dodávateľmi stavebných materiálov.

Pozrite si video priamo z našej výroby.

V nasledujúcom videu si môžete pozrieť ako prebieha výstavba drevodomu od výroby jednotlivých dielov až po hrubú stavbu .

Kvalitná montáž

V dohodnutom termíne sa vyrobené časti ako sú steny, stropné a strešné prvky vykladajú na mieste stavby pomocou žeriavu a kvalifikovaných pracovníkov, kde sa montujú. Všetky časti sú presne spojené dohromady, aby vytvorili dokonalý celok.

Firma DrevoDom Zvolen disponuje vlastným montážnym tímom pre výstavbu montovaných domov a väzníkových krovov. Rovnako aj odborné práce, ako sú elektroinštalácie, vodoinštalácie, vykurovanie, montáž sadrokartónov, obklady a dlažby, zatepľovacie práce atď. sú zabezpečované na základe dlhodobo overenej spolupráce s jednotlivými subdodávateľmi, čo výrazne prispieva k dosiahnutiu vysokej kvality prevedených prác.

Vybrané projekty

Zaujímavé články

Poloha pozemku a umiestnenie domu

Poloha pozemku a umiestnenie domu

Pri komplexnom posúdení pozemku, pri vhodnom umiestnení a dobrom projekte domu môžeme s minimálnymi prostriedkami dosiahnuť energetické zisky domu.

Test vzduchotesnosti drevodomu – Blower door test

Test vzduchotesnosti drevodomu – Blower door test

Kvalitu našich drevených stavieb z hľadiska vzduchotesnosti testujeme pomocou blower door testu. Jeho výsledky umožňujú nielen potvrdiť zaradenie budovy medzi nízkoenergetické stavby, ale tiež v praxi pomáhajú odhaliť prípadné netesnosti budovy, ktoré je možné počas montáže následne utesniť.

4 jednoduché typy ako presvetliť miestnosť

4 jednoduché typy ako presvetliť miestnosť

Existuje viac spôsobov ako priniesť trochu svetla a života do vašej tmavej izby. Ale pokiaľ nechcete míňať veľa peňazí a riešiť veľké prestavby alebo bývate v prenajatom priestore, sú tu aj jednoduchšie riešenia ako presvetliť váš priestor.

Aké sú výhody tepelných čerpadiel?

Aké sú výhody tepelných čerpadiel?

Slovné spojenie „tepelné čerpadlo“ sa v súvislosti so stavbou domu skloňuje stále častejšie. Je to pre jeho ekologickosť ale aj iné výhody. Ak sa ešte stále neviete rozhodnúť, či investovať do tepelného čerpadla, prečítajte si, na akom princípe pracujú a aké sú ich výhody a nevýhody.

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku?