Modulový montovaný dom Tiny House

Štýlové, udržateľné
a dostupné bývanie

Na trhu s bývaním existujú rôzne možnosti, ktoré môžete využiť. Okrem klasických murovaných domov sa môžete nasťahovať aj do drevodomov alebo modulových montovaných domov. Práve v Drevodom Zvolen vám ponúkame na predaj modulové montované domy.

Podstatou stavby modulových domov je montáž v našej dielni, pričom vám takýto dom privezieme v celku na váš pozemok. Potom sa vám stačí už len nasťahovať.

Výhody montovaného modulového
domu od Drevodom Zvolen

Rýchla
výstavba

Modulové domy sú vyrábané vo výrobnej hale, a preto je výstavba rýchlejšia ako u tradičných domov.

Odolnosť
a bezpečnosť

Vyrobené z kvalitných a certifikovaných materiálov, sú odolné voči vetru, dažďu a iným extrémnym podmienkam.

Eco-friendly
prístup

Montované modulové domy sa vyrábajú z prírodných materiálov, tým sa znižuje ekologický odtlačok a vplyv na životné prostredie.

Aj bez potreby
stavebného povolenia

V prípade modulu do 25 m2, ktorý stojí na pozemku s nehnuteľnosťou so súpisným číslom nepotrebujete stavebné povolenie.

Modulový dom sa predáva so zariadením, ktoré obsahuje:

Okná

Podlahy

Teplú vodu

Zabezpečená pomocou boljera

Teplovzdušné elektrické vykurovanie

Slúži v letných mesiacoch aj ako klimatizácia

Sanitu v kúpeľni

Doplatok 1000 €

V cene modulového montovaného domu je osadenie na pozemok a v prípade požiadania aj zapojenie na vami vopred vybudované inžinierske siete (voda, elektrika, kanalizácia/žumpa). Cena neobsahuje cestu dovezenia domu na pozemok, keďže vzdialenosť od našej výrobnej haly na váš pozemok nie je vopred daná.

Možnosť rôznych pôdorysov

Vyberte si voľne dostupný pôdorys svojho montovaného modulového domu. Na výber máte rôzne tvary domov, a to do písmena I, U, T alebo väčšie kombinované tvary s dostatkom obytného priestoru. V prípade vlastného pôdorysu nás neváhajte kontaktovať.

Galéria

Na výber máte rôzne typy modulov

Modul MINI

je projekt montovaného modulového domu so šírkou 2,05 metra a výškou 2,35 metra. Tento praktický a kompaktný dom je ideálny na malé pozemky alebo ako alternatíva záhradného domčeka. Modulový montovaný dom MINI je vhodný pre tých, ktorí preferujú jednoduchší a ekologickejší životný štýl.

17 250 €*
Modul OPTIM

modulový montovaný domček so šírkou 3 metre a výškou 2,35 metra ponúka viac priestoru, čo zvyšuje jeho obytný komfort. Variant Tiny House OPTIM je ideálny pre tých, ktorí potrebujú viac priestoru na bývanie, avšak bez nutnosti väčšieho priestoru na výšku.

18 920 €*
Modul MAXI

je najväčší variant montovaného modulového domu, ktorý ponúka ľuďom praktickú alternatívu k bežným veľkým domom. Šírka domu 3 metre a výška 2,60 metra ponúka dostatok priestoru a komfortu na dlhodobé bývanie. Na stavbu modulového domu MAXI je možné si zobrať hypotéku.

20 200 €*

*Cena je uvedená bez DPH

Máte záujem o nezáväznú obhliadku alebo máte otázky? Kontaktujte nás

Presné detaily obhliadky budú upresnené po dohode. Ukážkový dom sa nachádza vo Zvolene.

Najčastejšie otázky

Áno. Montovaný modulovaný dom sa vyrába v našej výrobnej hale. Na miesto stavby ho vieme doručiť kdekoľvek na Slovensku. Cena domu však neobsahuje aj cestu dovezenia domu na pozemok.

Rýchlosť stavby montovaného modulového domu je individuálna a líši sa od veľkosti domu. Výroba modulového domu je však rýchlejšia oproti tradičným domom.

Na stavbu montovaného modulového domu na Slovensku sa nevyžaduje mať stavebné povolenie, ak modul má rozlohu do 25 m2 a stojí na pozemku s nehnuteľnosťou so súpisným číslom (doplnková stavba). V takomto prípade vie byť modul pripojený aj na IS bez stavebného povolenia.

Áno. V Drevodom Zvolen vám vieme pomôcť s návrhom vlastného pôdorysu vášho modulového montovaného domu. Pôdorys domu vieme prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám.

Áno. V cene modulového montovaného domu je osadenie na pozemok a v prípade požiadania aj zapojenie na vami vopred vybudované inžinierske siete (voda, elektrika, kanalizácia/žumpa).

Modulový dom od Drevodom Zvolen sa predáva so zariadením, ktoré obsahuje okná, sanitu v kúpeľni, podlahy, teplú vodu zabezpečenú pomocou prietokového ohrievača a teplovzdušné elektrické vykurovanie, ktoré slúži v letných mesiacoch ako klimatizácia.

 V prípade potreby je možné si na variant modulového domu „MAXI“ zobrať aj hypotéku, keďže svetelná výška domu je 2,60 m. Po výstavbe bude potrebná aj kolaudácia.

Na výstavbu kontajnerových domov sa využívajú lodné kontajnery. Modulový montovaný dom od Drevodom Zvolen je zostavený z prírodných a ekologických materiálov, ako je drevo. Na interiérový obklad a podlahy je použitá smreková BIO doska a steny z exteriérovej strany sú vyložené hranolčekmi z ihličnatého reziva bez povrchovej úpravy. Tieto domy majú obvykle veľmi malú plochu, čo ich odlišuje od tradičných domov. Ich veľkosť môže byť rôzna, ale často sa pohybuje od 20 do 40 metrov štvorcových.

Čo je modulový montovaný dom Tiny House?

Modulový montovaný dom Tiny House je malý dom, ktorý je zvyčajne navrhnutý a postavený tak, aby bol mimoriadne efektívny. Tieto domy majú obvykle veľmi malú plochu, čo ich odlišuje od tradičných domov. Ich veľkosť môže byť rôzna, ale často sa pohybuje od 20 do 40 metrov štvorcových. Hlavným cieľom tinyhouse je poskytnúť ľuďom praktickú a funkčnú alternatívu k bežným veľkým domom. Tiny Houses sú známe svojím environmentálnym prístupom a minimálnym vplyvom na prírodu v porovnaní s väčšími domami. Mnoho ľudí, ktorí sa rozhodnú pre Tiny House, chcú žiť jednoduchší a ekologickejší životný štýl.

Na interiérový obklad stien a podlahy je použitá smreková BIO doska a steny z exteriérovej strany sú vyložené hranolčekmi z ihličnatého reziva bez povrchovej úpravy. Tiny House časom získa prirodzenú patinu, a tak ľahšie splynie s okolitým prostredím.

**Na stavbu montovaného modulového domu na Slovensku sa nevyžaduje mať stavebné povolenie, ak modul má rozlohu do 25 m2 a stojí na pozemku s nehnuteľnosťou so súpisným číslom (doplnková stavba). V takomto prípade vie byť modul pripojený aj na IS bez stavebného povolenia.

Login

Register

terms & conditions