Drevostavba

Prečo je nízkoenergetický montovaný drevodom pre vás tou najlepšou voľbou? Je úplne pochopiteľné, že sa každý majiteľ usiluje o to, aby bol jeho dom čo najkvalitnejší, ekonomicky najvýhodnejší a presne podľa jeho predstáv.

Drevo je najprirodzenejším stavebným materiálom na trhu, ktorý je charakteristický svojou pevnosťou, pružnosťou a dlhovekosťou. Je nenáročný na opracovanie a má vynikajúcu schopnosť regulovať vlhkosťteplotu prostredia. Vytvára tak maximálne zdravú klímu pre vašu rodinu. Preto niet divu, že drevodomy sa pomaly, ale isto stávajú mimoriadne populárnou formou bývania.

Montovaný dom

Montované drevodomy pozostávajú z individuálnych častí na mieru (steny, stropy a strešné prvky) prefabrikovaných v našich výrobných halách. Sú príznačné svojou sendvičovou konštrukciou zloženou z nosných trámov, tepelnej a zvukovej izolačnej výplne a opláštenia. Najväčšou výhodou je suchý proces výstavby montovaných drevodomov umožňujúci komfortné bývanie ihneď po zmontovaní.

Nízkoenergetický dom

Vedeli ste, že každá novostavba od roku 2021 musí spĺňať energetický certifikát A0? S Drevodomom Zvolen to zvládnete ľavou zadnou! Naše nízkoenergetické drevostavby totiž ušetria nielen vaše financie, ale aj životné prostredie. Spojením energetickej úspornosti, vynikajúcich tepelno-izolačných vlastnostínajmodernejších technologických postupov znížime vaše mesačné náklady na minimum. S nami budete bývať v drevodome budúcnosti!

Výhody drevodomov 

  • cenová dostupnosť
  • rýchlosť výstavby (8-10 mesiacov pri dome na kľúč aj so základovou doskou)
  • identický vzhľad ako murované domy
  • nízke prevádzkové náklady (energetická trieda A1 alebo A0)
  • suchý proces výstavby (možnosť výstavby počas celého roka)
  • životnosť domu (ako pri murovaných domoch)
  • odolnosť voči ohňu (používaním nehorľavých materiálov)

Ako postupujeme pri práci?

Login

Register

terms & conditions