Všade na internete sa stretávame s názormi, že stavba drevodomov je rýchla a finančne nenáročná. Väčšina z týchto portálov však zabúda uvádzať niekoľko základných faktov pre potenciálneho zákazníka. Koľko ma daný dom bude stáť? Ako dlho bude trvať, kým sa do svojho vysnívaného drevodomu budúcnosti môžete nasťahovať? Odpovede na tieto otázky i niekoľko doplňujúcich informácií vám ponúkame v tomto článku.

Kvalitne, rýchlo a za rozumnú cenu!

Je pravda, že v mnohých prípadoch je cena výstavby montovaného nízkoenergetického domu výrazne lacnejšia ako v prípade bežnej novostavby. Dôležité je ale uvedomiť si, že každá novostavba je jedinečná a finálna cena domu na kľúč závisí od vašich individuálnych požiadaviek. Priemerná cena za m2 je 900 €. Táto suma sa ale s vyšším počtom m2 znižuje. Napríklad, drevodom na kľúč o rozlohe 70 m2 stojí v priemere 63 000 €, ale pri rozlohe 180 m2 sa môže priemerná cena za m2 znížiť na úroveň 800 €.

NEZÁVÄZNÁ OBJEDNÁVKA

Pri drahších materiáloch, ako napríklad drevené podlahy, dlažba na zákazku a iné, musíte očakávať, že cena porastie. Práve z tohto dôvodu ponúkame bezplatné spracovanie individuálnej cenovej ponuky na mieru, kde spoločnými silami dokážeme pripraviť riešenie presne podľa vašich predstáv a v rámci vášho rozpočtu.

Čo vám ale vieme povedať hneď na začiatku je cena hrubej stavby. V našom katalógu nájdete základné hrubé stavby už od 13 600 €, ktorú vám dokážeme postaviť už do troch týždňov. Ak ste teda domáci kutil alebo máte iné možnosti ako si dokážete dom dokončiť sami je hrubá stavba to správne riešenie! Ušetríte nervy, peniaze a hlavne váš čas.

Čo zahŕňa hrubá stavba?

    • Obvodové panely
    • Priečkové panely
    • Väzníkový krov
    • Montáž
    • Príslušnú dokumentáciu

1 Comment

Comments are closed.

Login

Register

terms & conditions