Na našich klientoch nám záleží, preto kladieme dôraz na kvalitu našich drevodomov. Máme najlepšie ceny na trhu a sme certifikovaným dodávateľom v oblasti drevostavieb v Európskej únii.

Stavba rodinného domu je mimoriadne náročná. Vyžaduje si spoluprácu mnohých remesiel od tesárov až po elektroinštalatérov. Ponúkame výhodnú spoluprácu pre malé stavebné firmy, ktoré sa venujú prevažne dokončovacím prácam.

Čo je našou úlohou?

Vyrobíme jednotlivé časti konštrukcie a po výrobe ich dodáme na miesto stavby. Spolu s naším certifikovaným montážnym tímom sa postaráme o finálnu hrubú stavbu. Tá bude obsahovať obvodové a priečkové panely opláštené z obidvoch strán, väzníkový krov podľa typu strechy so zavetrením a strešnou fóliou, montáž panelov a väzníkového krovu pomocou žeriavu a príslušnú výrobno-montážnu dokumentáciu stavby.

Vyrábame konštrukcie z KVH dreva

Naše stavby sú vyrobené z kvalitného KVH dreva. Medzi jeho hlavné výhody patrí, že každý hranol je dôkladne vysušený a ošetrený voči zárodkom škodcov. Na rozdiel od bežného reziva z píly, majú hranoly z KVH dreva stály tvar a nepraskajú. Vďaka tomu, že majú po celej dĺžke rovnakú výšku a šírku, zabezpečujú dokonalú rovnosť stavieb.

Čo je vašou úlohou?

Dodaním a montážou hrubej stavby vám uľahčíme, zrýchlime a zefektívnime proces stavby domu. Vašou úlohou budú všetky následné stavebné práce ako uloženie krytiny, osádzanie okien a vchodových dverí, zatepľovanie fasády, konštrukcia základovej dosky, či vypracovanie projektu na stavebné povolenie. V prípade záujmu je možné doobjednanie niektorých doplnkových služieb našou spoločnosťou.

Aké sú výhody našej spolupráce?

  • rýchlejší proces výstavby domov
  • spoľahlivý partner
  • kvalitné materiály
  • najlepšie ceny na trhu
  • ekológia na prvom mieste
  • nízkoenergetická stavba
  • dlhodobá životnosť

Vyberte si z bohatej ponuky hrubých stavieb od naše spoločnosti! Prelistujte si stránky nášho katalógu s kompletnými cenami vrátane DPH pre jednotlivé typy stavieb. Alebo si ho rovno prezrite online a zašlite nám žiadosť o vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky na dokonalú hrubú stavbu vášho drevodomu.

Login

Register

terms & conditions