Konštrukčný systém drevostavby

DrevoDom Zvolen ponúka klientovi výber z rôznych panelových systémov. Klienti si môžu vyberať v závislosti od vlastných potrieb a požiadaviek. Dostupné vonkajšie steny od firmy Drevodom Zvolen sa líšia v difúznej otvorenosti a hrúbke izolácií. Takisto je možné pre klienta vybrať si možnú hrúbku a stavbu vonkajších a vnútorných stien. Náš profesijný poradca Vám môže pomôcť zorientovať sa v detailoch ponúk panelových systémov, podľa toho aký Vám vyhovuje. Panelové systémy DrevoDom Zvolen sa vyznačujú výbornou zvukovou izoláciou ako aj tepelnoizolačnými vlastnosťami.

Konštrukčný systém DIFFUFORM

Nízkoenergetický dom DIFFUFORM je v prevedení difúzne otvorenej konštrukcie, kde typickou funkčnou fyzikálnou veličinou je práve difúzia, ktorá je dobrým pomocníkom pri zaistení dlhej životnosti stavieb s nadštandardnými parametrami stien a zdravej vnútornej klímy. Pri tomto riešení ide o mechanizmus, ktorý cez steny transportuje vlhkosť v rôznej intenzite, a to oboma smermi (tzv. schopnosť steny dýchať).

Konštrukčný systém COMFORT

Nízkoenergetický dom COMFORT svojou skladbou patrí už do nízkoenergetického štandardu. Skladba COMFORT je kvalitná difúzne uzatvorená konštrukcia, ktorá je najčastejšie používaný a cenovo najdostupnejší systém výstavby drevostavieb.

Login

Register

terms & conditions