strecha s obytnym pokrovím

Chcete modernizovať svoju domácnosť a získať tým viac obytného priestoru? V Drevodom Zvolen vám postavíme nový väzníkový krov s množstvom priestoru, ktorý viete využiť aj na bývanie, a to už za 8 dní.

Nový väzníkový krov s obytným priestorom

Väzníkový krov je typ strešnej konštrukcie alebo rámového systému, ktorý sa používa aj pri výstavbe rodinných domov. Tento druh konštrukcie vytvára roštový rám, ktorý podporuje strešnú krytinu a rozkladá zaťaženie strechy do stĺpov a múrov pod konštrukciou. Väzníkový krov sa bežne skladá z troch hlavných častí, a to väzníkov, stĺpov a väzníkových výstuh. Väzníkové krovy sú obľúbené najmä pre svoju efektívnosť a schopnosť odolávať zaťaženiu strechy. Tento typ konštrukcie je často používaný pri stavbe rodinných domov a malých komerčných budov. V Drevodom Zvolen máme viac ako 10-ročné skúsenosti so stavbou väzníkových krovov. V súčasnosti sme však do nášho portfólia pridali aj inovatívnu službu, a to prerobenie starej strechy na obytné podkrovie.

Modernizujte svoje bývanie a získajte viac miesta na bývanie

Veľkou výhodou väzníkových krovov je najmä rýchlosť stavby, keďže sa väzníkové krovy vopred pripravujú vo výrobných halách podľa dohodnutého projektu a na mieste stavby sa len zmontujú. Už za 8 dní tak vieme postaviť hrubú stavbu vášho obytného podkrovia. Modernizujte svoje bývanie s Drevodom Zvolen a získajte tak viac priestoru na bývanie alebo na uloženie vecí. Vaše bývanie získa nielen na hodnote, ale tiež zatraktívni vašu domácnosť.

5 dôvodov, prečo prerobiť strechu na obytné podkrovie s Drevodom Zvolen

Mnoho ľudí žijúcich, predovšetkým, v starších domoch využíva podkrovie len ako skladové priestory. Dokonca mnoho z nich nevyužíva priestor pod strechou nijakým spôsobom. Nový väzníkový krov vám pomôže vytvoriť priestor v podkroví na bývanie. Získate tak viac miesta na bývanie pre seba alebo pre vašich hostí. Zároveň získate novú, kvalitnú a bezpečnú strechu nad hlavou. Pokiaľ uvažujete práve nad takouto zmenou, potom vám odporúčame vybrať si na túto spoluprácu práve nás – Drevodom Zvolen. Čo tým získate?

  • 10-ročnú skúsenosť a odbornosť so stavbou väzníkových krovov,
  • individuálny prístup a prispôsobenie projektu strechy,
  • nové obytné podkrovie na mieru,
  • najvyššiu kvalitu materiálov a stavby pod vedením skúsených odborníkov,
  • hrubú stavbu väzníkového krovu už za 8 dní.

Nové obytné podkrovie na mieru – dohodnite si nezáväznú konzultáciu

Chcete získať viac priestoru na bývanie vo svojom dome? Vytvoríme vám väzníkový krov, ktorý viete využiť ako obytné podkrovie. Dohodnite si bezplatnú konzultáciu v Drevodom Zvolen alebo si vyžiadajte cenovú ponuku už dnes. Na základe nej si dohodneme s vami stretnutie, kde vypočujeme všetky vaše prosby a predstavy.

Login

Register

terms & conditions