Vaša strecha nad hlavou je kľúčom k novým možnostiam

Hľadáte nový spôsob, ako vylepšiť svoj rodinný dom a získať viac obytného priestoru? Sme tu pre vás. V Drevodom Zvolen vám predstavujeme inovatívnu službu – prerobenie strechy na obytné podkrovie. Naša firma má bohaté a dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby montovaných domov a väzníkových krovov. Prinášame vám novú možnosť, ako môžete využiť potenciál vášho domu a získať tak viac obytného priestoru, ktorý bol doteraz nevyužitý. Postavíme vám nový väzníkový krov, ktorý budete môcť efektívne využívať a vytvoríme vám útulné obytné priestory pod strechou nad hlavou.

1700
vytvorených projektov
0
rokov na trhu
1250
spokojných zakázníkov

Vytvoríme vám nový domov nad hlavou už za 8 dní

Chcete získať viac priestoru vo svojom dome? Vytvoríme vám väzníkový krov, ktorý viete využiť ako obytné podkrovie:

  • Chcete vylepšiť svoj rodinný dom a získať viac obytného priestoru?
  • Je vaše podkrovie nevyužité?
  • Nemáte dostatok finančných prostriedkov na prerábku celého rodinného domu?
  • Narodilo sa vám dieťa a chcete pre neho novú izbu?
  • Chcete, aby sa vaši hostia cítili u vás ako doma?
  • Chceli by ste viac úložného priestoru?
  • Potrebujete pomôcť so stavbou novej strechy?
  • Nemáte dostatok kapacity a zručností na postavenie novej strechy?
  • Chceli by ste mať novú strechu nad hlavou v čo najskoršom termíne?

V Drevodom Zvolen prerobíme vašu strechu na obývateľný väzníkový krov podľa vašich želaní už za 8 dní (hrubú stavbu).

Prečo si vybrať Drevodom Zvolen na prerobenie strechy na obytné podkrovie?

Skúsenosti a odbornosť

Naša firma má viac ako 10-ročné skúsenosti s tvorbou väzníkových krovov. Tieto skúsenosti vieme teraz využiť na prerobenie striech na obytné podkrovie. Naši odborníci majú dostatočné znalosti s rôznymi typmi striech. Vďaka tomu dokážeme presne vyhodnotiť stav vášho strešného priestoru a navrhnúť vhodné riešenie pre vaše potreby.

Individualizovaný prístup

Rozumieme, že každý dom je iný, a preto pristupujeme k projektu prerobenia strechy individuálne. Počas stretnutia si prejdeme vaše požiadavky a predstavy a navrhneme vám vhodné riešenie na mieru, ktoré bude zodpovedať vašim potrebám a stanovenému rozpočtu. Zbavíme sa vašej starej a inak nevyužitej strechy a postavíme vám nový väzníkový krov, ktorý budete môcť plnohodnotne využívať aj na bývanie. Vďaka tomu vám vieme postaviť hrubú stavbu vášho nového obytného podkrovia už za 8 dní.

Overená kvalita a spoľahlivosť

Pri práci s nami môžete očakávať len najvyššiu kvalitu materiálov, starostlivo vybrané drevo z certifikovaných zdrojov a výborne odvedenú prácu. Naši odborníci sú oddaní svojej práci a snažia sa dosiahnuť maximálnu spokojnosť našich zákazníkov. Na základe dohody vyrobíme v našich výrobných halách na Slovensku väzníkový krov, ktorý prinesieme na miesto určenia. Tam ho zmontujeme a pripravíme na bývanie.

Zvýšte hodnotu svojho domu a získajte viac obytného priestoru

Prerobenie strechy na obytné podkrovie vám nielenže poskytne viac obytného priestoru, ale zároveň zvýši hodnotu vašej nehnuteľnosti. Obytné podkrovie je v súčasnosti veľmi atraktívnou a vyhľadávanou súčasťou nehnuteľnosti, ktorá môže zvýšiť cenu vášho domu.

Čas a efektivita stavby

V Drevodom Zvolen vám už za 8-10 dní dokážeme postaviť hrubú stavbu nového väzníkového krovu. V rámci tohto časového rámca odstránime vašu starú strechu, pripravíme novú strechu v našich výrobných halách a postavíme hrubú stavbu strechy. Dobu stavby novej strechy však môžu ovplyvniť rôzne faktory. Čas závisí aj od toho, či klient nechá všetku prácu na nás alebo si niečo pripraví svojpomocne. V prípade, že sa rozhodnete pre svojpomocnú prácu, radi vám poskytneme cenné informácie a rady. Zo skúsenosti však vieme, že svojpomocné odstránenie azbestu a zhadzovania starej strechy môže trvať vyše 3 dní. My vám však postavíme hrubú stavbu nového obývateľného podkrovia za 8 dní.

Drevodom Zvolen - Vaša cesta k novým možnostiam v dome

Ak máte záujem o prerobenie strechy na obytné podkrovie, neváhajte nás kontaktovať. Radi sa s vami stretneme, vypočujeme vaše predstavy a poskytneme vám bezplatnú konzultáciu a cenovú ponuku. Spolu môžeme premeniť vašu strechu na nový domov nad vašou hlavou.

Login

Register

terms & conditions