Životné prostredie, v ktorom bývame, má vplyv na našu náladu, produktivitu a celkovú kvalitu života. Rok 2023 prináša nové trendy a možnosti pre zariadenie nášho domova tak, aby bol nielen funkčný, ale aj štýlový. Tu je šesť tipov, ako si zariadiť drevodom, aby bol v súlade s aktuálnymi štýlovými trendmi.

1. Minimalizmus a udržateľnosť v drevodome

Minimalizmus je stále populárny a v roku 2023 sa stáva ešte dôležitejším. Menej je viac, a to platí aj pri výbere nábytku a dekorácií. Zvážte odstránenie zbytočných vecí a zamerajte sa na kvalitné a udržateľné kusy nábytku a doplnkov. Takéto udržateľné zariadenie je nielen ekologicky zodpovedné, no zároveň pridáva interiéru šmrnc a nezameniteľný štýl. Zároveň môžete minimalizmus a udržateľnosť využiť aj pri samotnej stavbe montovaného drevodomu. Ak premýšľate nad takouto stavbou, neváhajte nás kontaktovať do Drevodom Zvolen a my vám postavíme dom podľa vašich predstáv, ktorý bude úsporný a nízkoenergetický.

minimalizmus v drevodome

2. Prírodné farby a vzory inšpirované prírodou

V roku 2023 dominujú v interiéroch prírodné farby a organické vzory. Odtiene zelenej, modrej a hnedej sa stávajú populárnymi na stenách a nábytku. Obľúbené sú tiež prírodné materiály ako drevo, kameň a prírodné textílie. Vzory inšpirované prírodou, ako sú listy a kvety, pridajú do vášho interiéru osobný dotyk. Snažte sa vo svojom drevodome využívať najmä neutrálne odtiene, ktoré budete vedieť jednoducho kombinovať.

3. Smart technológia v montovanom drevodome

S rozvojom technológií sa zvyšuje aj využitie smart zariadení v domácnosti. V roku 2023 môžete očakávať pokrok v oblasti inteligentných domových systémov, ktoré vám umožnia ovládať osvetlenie, kúrenie, bezpečnostné systémy a ďalšie aspekty vášho domova cez mobilnú aplikáciu. Tieto technologické vylepšenia nielen zvyšujú pohodlie, ale aj efektívnosť a bezpečnosť vášho bývania. Pokiaľ máte radi inteligentné zariadenia, určite ich zapracujte v roku 2023 aj do svojho drevodomu.

smart drevodom

4. Veľkolepá záhrada a exteriér domu

Ak máte takú možnosť, nezabudnite na zariadenie exteriéru vášho montovaného drevodomu. Terasy, záhrady a balkóny sa stávajú dôležitým miestom pre relaxáciu a trávenie voľného času v „prírode“.  Zvoľte kvalitný vonkajší nábytok a zelené rastliny, ktoré vytvoria príjemné prostredie na oddych a stretávanie sa s priateľmi a rodinou.

5. Individualita a osobný dotyk v domácnosti

Najdôležitejším pravidlom pri zariaďovaní vášho drevodomu je, že by mal odrážať vašu osobnosť a štýl. Výber farieb, nábytku a dekorácií by mal byť osobný a unikátny. Príslušenstvo ako fotografie, doplnky a ostatné umenie, pridajú vášmu domu osobný dotyk a vytvoria priestor, ktorý bude odzrkadľovať vás samotných. Či už chcete rekonštruovať svoj montovaný drevodom alebo si ho zariaďujete od úplného začiatku, myslite na to, aby spĺňal všetky vaše požiadavky.

individualita

6. Kvalita nad kvantitou využitá v drevodome

V roku 2023 je viacero možností, ako si môžete zariadiť svoj montovaný drevodom. Dôležité je však pamätať na vaše osobné preferencie a potreby, a tým vytvoriť štýlové bývanie, ktoré bude príjemné a funkčné. Buďte kreatívni a inovatívni a nebojte sa experimentovať s novými trendmi a nápadmi, aby bol váš dom miestom, kde sa budete cítiť skutočne doma

Login

Register

terms & conditions