V súčasnosti nájdete na trhu rôzne možnosti bývania. Vybrať si môžete klasický murovaný dom, montovaný drevodom, ale napríklad aj kontajnerový dom. Všetky tieto typy stavieb ponúkajú mnohé výhody a navzájom sa líšia rôznymi faktormi. Bývajte ekologickejšie v kontajnerovom dome od Drevodom Zvolen.

Čo je kontajnerový dom?

Kontajnerový dom je špecifický typ modulového montovaného bývania. Ide o mimoriadne efektívne bývanie, ktoré poskytuje praktickú a funkčnú alternatívu k bežným veľkým domom. Kontajnerové domy Tiny House sú tiež známe svojím environmentálnym prístupom a minimálnym vplyvom na prírodu.

kontajnerový dom

Aké výhody ponúka kontajnerový dom?

Modulové montované domy ponúkajú mnoho výhod oproti tradičným murovaným domom. Aké výhody to sú?

Rýchla výstavba

Kontajnerové domy sú postavené oveľa rýchlejšie ako tradičné domy. Ide o modulové stavby, ktoré sa vyrábajú vo výrobnej hale a na miesto stavby sa len dovezú na pozemok. Nejde teda o stavby vyrobené z lodných kontajnerov.

Odolnosť a bezpečnosť

Konštrukcia kontajnerových domov poskytuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom a prírodným katastrofám. Sú odolné voči vetru, dažďu a iným extrémnym podmienkam.

Eco-friendly prístup

Montovaný modulový dom sa vyrába z prírodných materiálov, ako je drevo. Vďaka tomu sa znižuje ekologický odtlačok a zároveň sa minimalizuje množstvo odpadu vytvoreného v stavebnom odvetví. Na interiérový obklad stien a podlahy používame v Drevodom Zvolen smrekovú BIO dosku a steny z exteriérovej strany sú vyložené hranolmi z ihličnatého reziva bez povrchovej úpravy. Tinyhouse časom získa prirodzenú patinu, a tak ľahšie splynie s okolitým prostredím.

Prečo sa oplatí bývať v kontajnerovom dome?

Bývanie v kontajnerovom dome predstavuje ekologickejšiu a šetrnejšiu voľbu. Zároveň sa v tomto modulovom montovanom dome oplatí bývať aj z iných dôvodov:

  • Nízke náklady: Kontajnerové domy sú často cenovo dostupnejšie ako tradičné domy, čo môže byť pre mnohých klientov lákavým faktorom. V Drevodom Zvolen vám ponúkame kontajnerový dom Tiny House už od 21 900 €. V cene kontajnerového domu je osadenie na pozemok a v prípade požiadania aj zapojenie na vami vopred vybudované inžinierske siete (voda, elektrika, kanalizácia/žumpa). Cena neobsahuje cestu dovezenia domu na pozemok, keďže vzdialenosť od našej výrobnej haly na váš pozemok nie je vopred daná.
  • Energetická efektívnosť: Kontajnerové domy z dielne Drevodom Zvolen predstavujú energeticky efektívny obytný priestor, čo môže viesť k nižším nákladom na energiu.
  • Moderný a štýlový dizajn: Modulové montované domy ponúkajú moderný a inovatívny dizajn, ktorý môže osloviť najmä tých ľudí, ktorí hľadajú originálne a jedinečné bývanie.

kontajnerový dom

Bývajte ekologickejšie a šetrnejšie vďaka Drevodom Zvolen

Vzhľadom na tieto faktory je kontajnerový dom pre mnohých ľudí atraktívnou alternatívou na celoročné bývanie. Jeho výhody v oblasti odolnosti, rýchlej výstavby a ekologickej udržateľnosti oslovia najmä tých klientov, ktorí hľadajú praktické a inovatívne riešenie pre svoj domov. Bývajte ekologickejšie a šetrnejšie v kontajnerovom dome od Drevodom Zvolen.

Login

Register

terms & conditions