Kontajnerový dom Tiny House

Na trhu s bývaním existujú rôzne možnosti, ktoré môžete využiť. Okrem klasických murovaných domov sa môžete nasťahovať aj do drevodomov alebo modulových kontajnerových domov. Práve v Drevodom Zvolen vám ponúkame na predaj modulové montované domy.*

Podstatou stavby kontajnerových domov je montáž v našej dielni, pričom vám kontajnerový dom privezieme v celku na váš pozemok. Potom sa vám stačí už len nasťahovať.

Cena:

21 900 €

V cene kontajnerového domu je osadenie na pozemok a v prípade požiadania aj zapojenie na  vami vopred vybudované inžinierske siete (voda, elektrika, kanalizácia/žumpa). Cena neobsahuje cestu dovezenia domu na pozemok, keďže vzdialenosť od našej výrobnej haly na váš pozemok nie je vopred daná.

Kontajnerový dom Tiny House je malý dom, ktorý je zvyčajne navrhnutý a postavený tak, aby bol mimoriadne efektívny. Tieto domy majú obvykle veľmi malú plochu, čo ich odlišuje od tradičných domov. Ich veľkosť môže byť rôzna, ale často sa pohybuje od 20 do 40 metrov štvorcových. Hlavným cieľom tinyhouse je poskytnúť ľuďom praktickú a funkčnú alternatívu k bežným veľkým domom. Tinyhouses sú známe svojím environmentálnym prístupom a minimálnym vplyvom na prírodu v porovnaní s väčšími domami. Mnoho ľudí, ktorí sa rozhodnú pre tinyhouse, chcú žiť jednoduchší a ekologickejší životný štýl.

Kontajnerový dom od Drevodom Zvolen sa predáva so zariadením, ktoré obsahuje:

  • okná,
  • sanitu v kúpeľni,
  • podlahy,
  • teplú vodu zabezpečenú pomocou prietokového ohrievača,
  • teplovzdušné elektrické vykurovanie, ktoré slúži v letných mesiacoch ako klimatizácia.

Na interiérový obklad stien a podlahy je použitá smreková BIO doska a steny z exteriérovej strany sú vyložené hranolčekmi z ihličnatého reziva bez povrchovej úpravy. Tinyhouse časom  získa prirodzenú patinu a tak ľahšie splynie s okolitým prostredím.

*Poznámka: Pokiaľ  ide o samostatne stojaci modulový montovaný dom, je potrebné mať k nemu vybavené stavebné povolanie. Ak ide o kontajnerový dom, ktorý slúži ako „prídavný dom“ na pozemku, nie je potrebné stavebné povolenie. Od 01. 04. 2024 príde do platnosti nový stavebný zákon, podľa ktorého nebude potrebné mať na takéto domy stavené povolenie len ohlášku.

Máte otázky alebo máte záujem o iné rozmery? Neváhajte nás kontaktovať

Vyberte si svoj domov ešte dnes!

Napíšte nám

Login

Register

terms & conditions