Referencie

Staviame po celom Slovensku

Zoznamy pravidelne aktualizujeme.

Video z odovzdávania domu

Povedali o nás

panicke-dravce-referencia-drevodom-zvolen-final
Velmi seriózna firma so skúsenosťami a dobrou organizáciou. Veľké plus sú aj výrobné postupy a použité kvalitné materiály.
Panické Dravce
Rodinný dom
S výberom spoločnosti DrevoDom Zvolen na našu stavbu sme boli spokojní. Celý proces od prvého stretnutia, cez výber projektu, cenovú ponuku, po uzavretie zmluvy a samotnú výstavbu bol korektný a profesionálny. Boli presne dodržané všetky zmluvné podmienky. Stavba je skutočne kvalitne prevedená.
Borský Svätý Jur
Rodinný dom
panicke-dravce-referencia-drevodom-zvolen9
Veľká spokojnosť ako s vedením firmy tak s partiou pracujúcich chlapov. 110 percent výkon aj robota. Na čom sme sa dohodli termíny všetko platilo samozrejme celá stavba záleží aj od toho aké je počasie, ale vždy som všetko vedel, čo sa deje na stavbe. Takže veľká pochvala Drevodomu Zvolen, že nám plnia náš sen práve oni. Môžem len odporučiť a pozdravujem Vás.
PÁNICKE DRAVCE
Rodinný dom
Zvolenská Slatina
Som veľmi spokojná s kvalitou, odbornosťou, rýchlosťou výstavby. Váš prístup je veľmi profesionálny a Vaši ľudia vedia čo robia. Komunikáciu a ochotu hodnotím na výbornú. I keď cena výstavby domu sa mi navýšila oproti mojim plánom, tak určite viem, že ste odviedli kvalitnú prácu a to zato stálo. Ďakujem.
ZVOLENSKÁ SLATINA
Rodinný dom
lucky-pri-kremnici-referencia-drevodom-zvolen1
Realizácia hrubej stavby prebehla bez komplikácií, v dohodnutom termíne. Team montážnikov pracoval zodpovedne a dôsledne. Oceňujeme komunikáciu i ochotu riešiť nepredvídané situácie. Všetko prebehlo na čas a v poriadku. S výsledkom sme veľmi spokojný. Sme radi, že sme sa rozhodli práve pre firmu Drevodom, pretože splnili všetky naše očakávania. Ich prácu vrelo odporúčame!
LÚČKY PRI KREMNICI
Rodinný dom
kovacova-2-referencia-drevodom-zvolen18
DrevoDom Zvolen je veľmi skúsená a seriózna firma. Nie sú to žiadni priekupníci. Osobne som sa bol pozrieť vo výrobnej hale v Detve, keď sa vyrábal môj dom. Super. Cena domu bola vyššia ako pri konkurencii ale na druhej strane som dostal kvalitu. Bolo vidieť, že nešetria tam, kde nie je treba (stavebné drevo, konštrukčné vruty, parozábrana, tmely, pásky). Vzduchotesnosť môjho domu vyšla na 0.61 čo považujem za úspech. Majstri, ktorí mi stavali hrubú stavbu boli zohratí o tom niet pochýb. Každý deň na dome niečo pribudlo. Hrubú stavbu dokončili za 2-3 týždne. Čo sa týka bývania, neviem to porovnať s ničím. Môžem len povedať, že som veľmi spokojný. Ak budem mať v budúcnosti šťastie si postaviť ešte jeden dom, dúfam, že DrevoDom Zvolen bude ešte stále vyrábať. Možno už dostanem množstevnú zľavu. Odporúčam túto firmu!!!
KOVÁČOVÁ
Rodinný dom
RD_HEKTOR
V súčasnosti je na trhu veľa stavebných firiem a zorientovať sa v nich bez hlbších skúseností môže byť niekedy veľmi problematické. Spoločnosť DrevoDom - Zvolen s. r. o. je ihlou v kôpke sena. Konateľom pánom Kadeřábkom, ďalšími zamestnancami, či inak spolupracujúcimi osobami, sme boli prevedení procesom výstavby rodinného domu "na kľúč" od jeho začiatku, až po úplný záver vo forme úspešnej kolaudácie. Ochota komunikovať, profesionalita, ale zároveň príjemná ľudskosť, spoľahlivosť, ústretovosť vo všetkých aspektoch prípravy a následnej výstavby, ale aj konštruktívna snaha o riešenie nepredvídateľných situácií vzniknuvších pri stavbe každého domu. To sú atribúty, ktorými DrevoDom-Zvolen masívne vyčnieva nad konkurenciou. Pán Kadeřábek a celý kolektív, ďakujeme, náš sen ste postavili.
GRANIAR
Rodinný dom
stozok-referencia-drevodom-zvolen1
Maximálna spokojnosť s firmou, čo sa týka kvality materiálov a presnosti väzníkov, vrelo odporúčam. Príjemná komunikácia, všetko dodržané ako sme sa dohodli.
STOŽOK
Väzníkový krov
ajsa, bungalow, projekt domu, drevodom zvolen
Ak čítate túto referenciu, tak sa rozhodujete postaviť si domček svojich snov ako my pred tromi rokmi. Aj my sme surfovali po internete a hľadali firmy na výstavbu drevodomu. Niekoľko firiem sme oslovili, ale už po prvom stretnutí s pánom konateľom firmy DrevoDom Zvolen sme sa rozhodli pre túto firmu. Oslovil nás ich profesionálny a ústretový prístup. Potom nasledovalo už len pár stretnutí a začal sa plniť náš sen. Všetci zamestnanci firmy boli maximálne profesionálni, vždy ochotní pomôcť, poradiť a akceptovať, pokiaľ to bolo možné, naše pripomienky a požiadavky.
PUKANEC
Rodinný dom
molca-referencia-drevodom-zvolen7
Po viacerých skúsenostiach v hľadaní stavebnej firmy pre stavbu rodinného domu sme sa rozhodli pre spoločnosť Drevodom Zvolen. Projekt sme mali vybraný z webovej stránky Drevodom. Na prvom stretnutí sa nám venoval pán riaditeľ spoločnosti. Oboznámil nás dôkladne aké sú možnosti a následná postupnosť pri realizácii stavby drevodomu. Mali sme šťastie a mohli sme si osobne prezrieť hneď 3 už stojace drevodomy. To nás presvedčilo, či kvalita alebo prevedenie. Pri podpise zmluvy o zhotovení diela nám vedeli odpovedať konkrétne na všetky naše otázky. Pri realizácii jednotlivých etáp výstavby s nami intenzívne komunikovali. Dohodnuté termíny bezkonkurenčné dodržujú. Pri realizácii hrubej stavby predviedli chlapci Janko, Vlado, Peťo a Jozef vysokú odbornosť a zručnosť, nepoľavili ani pri nízkych teplotách v januári. Ďakujem. Ochota a ústretovosť nasledovala aj pri realizácii rozvodov elektriky a vody. Svojimi radami a skúsenosťami dopomohli ešte k väčšej spokojnosti s realizáciou. Verím, že to bude pokračovať až do úspešného ukončenia stavby. Sme v štádiu hrubá stavba. V neposlednom rade chcem poďakovať aj dievčatám, ktoré sa starajú o chod stavby po technickej stránke a dohliadajú na dodávateľov. Ďakujem.
MÔLČA
Rodinný dom
velka-luka-3-referencia-drevodom-zvolen1
Spoločnosť Drevodom Zvolen sme s manželkou objavili úplnou náhodou na pútači pri ceste počas víkendovej cyklistickej vychádzky. Po prezretí ich webovej stránky a rýchlom predbežnom finančnom prepočte sme neváhali a dohodli stretnutie. Na prvom stretnutí je najdôležitejší dojem, ktorý ľudia z firmy zanechajú v klientovi a tu nás hlavne páni Dlhopolec a Kadeřábek presvedčili, že sme si vybrali dobre. Chcem im a aj všetkým ostatným, s ktorými sme sa počas výstavby nášho domu stretli, poďakovať za ich prístup, pomoc, rady a kvalitnú prácu. Zvlášť chcem oceniť ich schopnosť a ochotu vyriešiť hocijakú situáciu, ktorá sa pri stavbe domu určite vyskytne. Ešte raz ďakujeme.
VEĽKÁ LÚKA
Rodinný dom
piestany-referencia-drevodom-zvolen7
Firmu Drevodom Zvolen som si vybral pre stavbu nášho domu na základe referencií na internete. Zvažovali sme ešte dve firmy avšak pre drevodom som sa rozhodol na základe príjemnej a odbornej komunikácie s pracovníkmi drevodomu, precízne vypracovanou cenovou ponukou, možnosťou individualizácie. Cenová ponuka na dom bola síce najvyššia z troch, ktoré sme si dali vypracovať, avšak investícia sa nakoniec vyplatila. V našom prípade zvíťazila kvalita nad najnižšou cenou. Počas hrubej stavby sa vyskytli síce drobné problémy, ktoré boli vždy k našej spokojnosti vyriešené. Chceli by sme vyzdvihnúť najmä kvalitu použitých materiálov, odborné poradenstvo a najmä ústretovosť, komunikáciu počas výstavby. Výstavba domu trvala síce dlhšie v porovnaní s konkurentmi avšak by som použil prirovnanie "práca kvapná málo platná" a v drevodome si dávajú záležať na kvalite a niektoré procesy výstavby si vyžadujú čas. Celkovo keby sme sa rozhodovali znovu, tak si znova vyberieme firmu Drevodom Zvolen a môžeme ju vrelo odporučiť.
PIEŠŤANY
Rodinný dom
medzibrod-referencia-drevodom-zvolen13
Veľmi sme túžili po novom rodinnom dome. Dlho sme váhali medzi spoločnosťami, ktorých je na trhu veľa. Rozhodli sme sa pre Drevodom Zvolen. Z ponuky sme si vybrali projekt, ktorý nám prispôsobili podľa našich potrieb a predstáv do slova na mieru. Dohodli sme všetky detaily a mohlo sa stavať. Začiatkom júna sa začalo s výstavbou, ktorá trvala len pár mesiacov. Dnes už bývame vo svojom vysnívanom dome. Týmto by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať spoločnosti DrevoDom Zvolen ako aj všetkým, ktorý sa na stavbe podieľali za profesionálny prístup, výborne odvedenú prácu a ústretovosť.
MEDZIBROD
Rodinný dom
IMG-20231001-WA0004
Spoločnosť DREVODOM-ZVOLEN sme kontaktovali na základe pozitívnej referencie od známych. Hneď po príchode na prvé stretnutie nás zaujala priateľská atmosféra v spoločnosti a zároveň profesionálne vysvetlenie celej výstavby samotného drevodomu. Pán konateľ nám osobne ukázal a tiež vybavil obhliadky domov, v ktorých ich zákazníci už bývajú a aj to nám dopomohlo sa rozhodnúť pre túto spoločnosť. Počas výstavby s nami pravidelne všetko komunikovali a boli ochotní promptne riešiť akékoľvek zmeny a úpravy, o ktoré sme mali záujem. Výstavba prebehla veľmi rýchlo oproti murovaným domom a termín, ktorý nám na začiatku pán konateľ sľúbil bol aj naozaj dodržaný. Túto firmu určite odporúčame všetkým, ktorý majú záujem o rýchlu, kvalitnú a zároveň ekologicky a aj ekonomicky prijateľnú stavbu :)
Stožok
Rodinný dom
Badín – 2
Badín – 2
Rodinné domy
Budča 2
Budča 2
Rodinné domy
Banská Štiavnica – Strecha 2
Banská Štiavnica – Strecha 2
Väzníkové krovy a strechy
Hronská Breznica – Zateplenie podkrovia
Hronská Breznica – Zateplenie podkrovia
Nadstavby a prístavby, Väzníkové krovy a strechy
Banská Bystrica – Strecha
Banská Bystrica – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Martin – Prístrešok
Martin – Prístrešok
Altánky a prístrešky
Brezno – Prístrešok
Brezno – Prístrešok
Altánky a prístrešky
Ďubákovo – Strecha
Ďubákovo – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Banská Štiavnica – Strecha
Banská Štiavnica – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Sása – Strecha
Sása – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Jamník
Jamník
Rodinné domy
Očová
Očová
Rodinné domy
Pitelová
Pitelová
Rodinné domy
Stožok 4
Stožok 4
Rodinné domy
Stožok 3
Stožok 3
Rodinné domy
Dúbravy
Dúbravy
Väzníkové krovy a strechy
Môťová
Môťová
Rodinné domy
Zemiansky Vrbovok
Zemiansky Vrbovok
Rodinné domy
Vyhne 2
Vyhne 2
Rodinné domy
Janíkovce
Janíkovce
Rodinné domy
Malé Ripňany
Malé Ripňany
Rodinné domy
Kubiková
Kubiková
Rodinné domy
Králiky
Králiky
Rodinné domy
Horné Hámre
Horné Hámre
Rodinné domy
Čučma
Čučma
Rodinné domy
Modra
Modra
Rodinné domy
Stožok 2
Stožok 2
Rodinné domy
Dúbravy
Dúbravy
Rodinné domy
Panické Dravce
Panické Dravce
Rodinné domy
Brezno
Brezno
Rodinné domy
Slatinské Lazy
Slatinské Lazy
Rodinné domy
Klokoč
Klokoč
Rodinné domy
Krupina 3
Krupina 3
Rodinné domy
Prístavba škôlka – Krupina
Prístavba škôlka – Krupina
Nadstavby a prístavby
Krupina 2
Krupina 2
Rodinné domy
Krupina
Krupina
Rodinné domy
Babiná
Babiná
Rodinné domy
Bacúrov
Bacúrov
Rodinné domy
Dubové
Dubové
Rodinné domy
Chmelovec
Chmelovec
Rodinné domy
Dubové – Strecha
Dubové – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Zubrohlava – Strecha
Zubrohlava – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Rišňovce
Rišňovce
Rodinné domy
Dobrá Niva – 2
Dobrá Niva – 2
Rodinné domy
Banská Bystrica – Strecha
Banská Bystrica – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Pliešovce – Strecha
Pliešovce – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Prietrž – Senica
Prietrž – Senica
Rodinné domy
Zolná – strecha
Zolná – strecha
Väzníkové krovy a strechy
Lovča 2
Lovča 2
Rodinné domy
Lovča
Lovča
Rodinné domy
Hriňová – strecha
Hriňová – strecha
Väzníkové krovy a strechy
Horné Semerovce
Horné Semerovce
Rodinné domy
Drnava
Drnava
Rodinné domy
Kováčová 4
Kováčová 4
Rodinné domy
Badín
Badín
Rodinné domy
Bienska dolina
Bienska dolina
Rodinné domy
Bytča
Bytča
Väzníkové krovy a strechy
Kováčová 3
Kováčová 3
Rodinné domy
Rakytovce 2
Rakytovce 2
Rodinné domy
Halič – strecha
Halič – strecha
Väzníkové krovy a strechy
Vyhne
Vyhne
Rodinné domy
Iža
Iža
Rodinné domy
Pukanec
Pukanec
Rodinné domy
Tŕnie
Tŕnie
Rodinné domy
Tŕnie 2
Tŕnie 2
Rodinné domy
Kuzmice
Kuzmice
Rodinné domy
Tajov – strecha 2
Tajov – strecha 2
Väzníkové krovy a strechy
Dobrá Niva – väzníkový krov
Dobrá Niva – väzníkový krov
Väzníkové krovy a strechy
Martin
Martin
Rodinné domy
Veľké Ripňany
Veľké Ripňany
Rodinné domy
Lovča – strecha
Lovča – strecha
Väzníkové krovy a strechy
Opoj
Opoj
Rodinné domy
Kriváň – strecha
Kriváň – strecha
Väzníkové krovy a strechy
Stožok
Stožok
Rodinné domy
Môlča
Môlča
Rodinné domy
Dlhá Lúka
Dlhá Lúka
Rodinné domy
Veľká Lúka
Veľká Lúka
Rodinné domy
Veľká Lúka 3
Veľká Lúka 3
Rodinné domy
Pršianska Terasa – strecha
Pršianska Terasa – strecha
Väzníkové krovy a strechy
Lutila
Lutila
Rodinné domy
Pliešovce 2
Pliešovce 2
Rodinné domy
Martin – Chatka
Martin – Chatka
Rodinné domy
Kováčová
Kováčová
Rodinné domy
Nitra
Nitra
Nadstavby a prístavby
Senica
Senica
Rodinné domy
Pliešovce
Pliešovce
Rodinné domy
Zvolenská Slatina
Zvolenská Slatina
Rodinné domy
Budča
Budča
Rodinné domy
Zvolen – Strecha RD
Zvolen – Strecha RD
Väzníkové krovy a strechy
Zvolen 2
Zvolen 2
Rodinné domy
Veľká Lúka 2
Veľká Lúka 2
Rodinné domy
Bratislava
Bratislava
Rodinné domy
Holcov Majer
Holcov Majer
Rodinné domy
Zvolen – Strecha 2
Zvolen – Strecha 2
Väzníkové krovy a strechy
Iviny – Strecha
Iviny – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Zvolen – Strecha
Zvolen – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Selce – Väzníkový krov
Selce – Väzníkový krov
Väzníkové krovy a strechy
Zvolen – Strecha
Zvolen – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Rakytovce
Rakytovce
Rodinné domy
Košice – Šemša
Košice – Šemša
Rodinné domy
Kováčová 2
Kováčová 2
Rodinné domy
Lutila – Strecha
Lutila – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Svätý Anton – Strecha
Svätý Anton – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Detva – Nadstavba
Detva – Nadstavba
Nadstavby a prístavby
Lieskovec – Prístavba
Lieskovec – Prístavba
Nadstavby a prístavby
Poprad – Mlynica
Poprad – Mlynica
Rodinné domy
Pohronská Polhora
Pohronská Polhora
Rodinné domy
Sliač – Strecha
Sliač – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Sebeblechy
Sebeblechy
Rodinné domy
Piešťany
Piešťany
Rodinné domy
Dobrá Niva
Dobrá Niva
Rodinné domy
Stožok – Dodávka väzníkov
Stožok – Dodávka väzníkov
Väzníkové krovy a strechy
Dolná Trnávka – Strecha
Dolná Trnávka – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Spišská Teplica
Spišská Teplica
Rodinné domy
Kováčová – Väzníkový krov
Kováčová – Väzníkový krov
Väzníkové krovy a strechy
Hriňová – Strecha
Hriňová – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Medzibrod
Medzibrod
Rodinné domy
Tajov
Tajov
Väzníkové krovy a strechy
Očová – Strecha
Očová – Strecha
Väzníkové krovy a strechy

Login

Register

terms & conditions