Referencie

Hlavným cieľom našej spoločnosti sú spokojní klienti, pretože len spokojní klienti sú zárukou úspechu.

Rakytovce

Zvolenská Slatina 3

Hriňová – strecha

Sliač – strecha

Bienska dolina

Badín

Očová – strecha

Lutila – strecha

Zvolen – strecha 4

Zvolenská Slatina 2

Iviny – strecha

Detva – Nadstavba

Detva – Nadstavba

Holcov Majer

Holcov Majer

Bratislava

Bratislava

Pliešovce 2

Pliešovce 2

Veľká Lúka 3

Veľká Lúka 3

Veľká Lúka 2

Veľká Lúka 2

Zvolen 2

Zvolen 2

Kováčová

Kováčová

Stožok

Stožok

Tŕnie 2

Tŕnie 2

Tŕnie

Tŕnie

Budča

Budča

Veľká Lúka

Veľká Lúka

Pliešovce

Pliešovce

Veľké Ripňany

Veľké Ripňany

Iža

Iža

Lutila

Lutila

Opoj

Opoj

Zvolenská Slatina

Zvolenská Slatina

DrevoDom Zvolen má množstvo spokojných zákazníkov. To je výsledkom nielen vysokých štandardov kvality, ktoré sme si vytýčili, ale tiež kvôli osobnému prístupu, ktorým dávame našim zákazníkom možnosť plánovať a realizovať ich  vysnívaný domov.

Vlastný domov je najväčšou investíciou v živote našich zákazníkov. Očakávania sú vysoké a to DrevoDom Zvolen spĺňa.  S možnosťou pridania vlastných predstáv a prianí si zákazník spĺňa krok za krokom svoj individuálny sen o bývaní. Presne tak, ako si to vždy predstavoval.

“S výstavbou môjho RD som bola nadmieru spokojná, firma si plnila svoje povinnosti od počiatočných prác, čo sa týkalo základovej dosky až po interiérové dokončenie domu spoľahlivo a profesionálne. Páčil sa mi poriadok na stavbe a po dokončení stavby bol pozemok uprataný do stavebného odpadu. Veľká vďaka všetkým, ktorí sa podieľali na výstavbe môjho domčeka a splnili mi tak môj sen. Ďakujem chlapci, stretneme sa pri guľáši.”

 – p. Prišinová, Pliešovce

“Spoločnosť DrevoDom Zvolen sme s manželkou objavili úplnou náhodou na pútači pri ceste počas víkendovej cyklistickej vychádzky. Po prezretí ich webovej stránky a rýchlom predbežnom finančnom prepočte sme neváhali a dohodli stretnutie. Na prvom stretnutí je najdôležitejší dojem, ktorý ľudia z firmy zanechajú v klientovia a tu nás hlavne páni Dlhopolec a Kadeřábek presvedčili, že sme si vybrali dobre. Chcem im a aj všetkým ostatným, s ktorými sme sa počas výstavby nášho domu stretli, poďakovať za ich prístup, pomoc, rady a kvalitnú prácu. Zvlášt chcem oceniť ich schopnosť a ochotu vyriešiť hocijakú situáciu, ktorá sa pri stavbe domu určite vyskytne. Ešte raz ďakujeme.”

 – Jaromír Klusáček s manželkou, Veľká Lúka

“Veľmi sme túžili po novom rodinnom dome. Dlho sme váhali medzi spoločnosťami, ktorých je na trhu veľa. Rozhodli sme sa pre Drevodom Zvolen. Z ponuky sme si vybrali projekt, ktorý nám prispôsobili podľa našich potrieb a predstáv do slova na mieru. Dohodli sme všetky detaily a mohlo sa stavať. Dňa 05.06.2013 sa začalo s výstavbou, ktorá trvala len pár mesiacov. Dnes už bývame vo svojom vysnivanom dome. Týmto by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať spoločnosti DrevoDom Zvolen ako aj všetkým, ktorý sa na stavbe podieľali za profesionálny prístup, výborne odvedenú prácu a ústretovosť.”

 – S úctou rodina Woltemarova, Medzibrod