Referencie

Staviame po celom Slovensku

Zoznamy pravidelne aktualizujeme.

Video z odovzdávania domu

Povedali o nás

S výberom spoločnosti DrevoDom Zvolen na našu stavbu sme boli spokojní. Celý proces od prvého stretnutia, cez výber projektu, cenovú ponuku, po uzavretie zmluvy a samotnú výstavbu bol korektný a profesionálny. Boli presne dodržané všetky zmluvné podmienky. Stavba je skutočne kvalitne prevedená.
Borský Svätý Jur
Rodinný dom
panicke-dravce-referencia-drevodom-zvolen9
Veľká spokojnosť ako s vedením firmy tak s partiou pracujúcich chlapov. 110 percent výkon aj robota. Na čom sme sa dohodli termíny všetko platilo samozrejme celá stavba záleží aj od toho aké je počasie, ale vždy som všetko vedel, čo sa deje na stavbe. Takže veľká pochvala Drevodomu Zvolen, že nám plnia náš sen práve oni. Môžem len odporučiť a pozdravujem Vás.
PÁNICKE DRAVCE
Rodinný dom
Zvolenská Slatina
Som veľmi spokojná s kvalitou, odbornosťou, rýchlosťou výstavby. Váš prístup je veľmi profesionálny a Vaši ľudia vedia čo robia. Komunikáciu a ochotu hodnotím na výbornú. I keď cena výstavby domu sa mi navýšila oproti mojim plánom, tak určite viem, že ste odviedli kvalitnú prácu a to zato stálo. Ďakujem.
ZVOLENSKÁ SLATINA
Rodinný dom
lucky-pri-kremnici-referencia-drevodom-zvolen1
Realizácia hrubej stavby prebehla bez komplikácií, v dohodnutom termíne. Team montážnikov pracoval zodpovedne a dôsledne. Oceňujeme komunikáciu i ochotu riešiť nepredvídané situácie. Všetko prebehlo na čas a v poriadku. S výsledkom sme veľmi spokojný. Sme radi, že sme sa rozhodli práve pre firmu Drevodom, pretože splnili všetky naše očakávania. Ich prácu vrelo odporúčame!
LÚČKY PRI KREMNICI
Rodinný dom
kovacova-2-referencia-drevodom-zvolen18
DrevoDom Zvolen je veľmi skúsená a seriózna firma. Nie sú to žiadni priekupníci. Osobne som sa bol pozrieť vo výrobnej hale v Detve, keď sa vyrábal môj dom. Super. Cena domu bola vyššia ako pri konkurencii ale na druhej strane som dostal kvalitu. Bolo vidieť, že nešetria tam, kde nie je treba (stavebné drevo, konštrukčné vruty, parozábrana, tmely, pásky). Vzduchotesnosť môjho domu vyšla na 0.61 čo považujem za úspech. Majstri, ktorí mi stavali hrubú stavbu boli zohratí o tom niet pochýb. Každý deň na dome niečo pribudlo. Hrubú stavbu dokončili za 2-3 týždne. Čo sa týka bývania, neviem to porovnať s ničím. Môžem len povedať, že som veľmi spokojný. Ak budem mať v budúcnosti šťastie si postaviť ešte jeden dom, dúfam, že DrevoDom Zvolen bude ešte stále vyrábať. Možno už dostanem množstevnú zľavu. Odporúčam túto firmu!!!
KOVÁČOVÁ
Rodinný dom
RD_HEKTOR
V súčasnosti je na trhu veľa stavebných firiem a zorientovať sa v nich bez hlbších skúseností môže byť niekedy veľmi problematické. Spoločnosť DrevoDom - Zvolen s. r. o. je ihlou v kôpke sena. Konateľom pánom Kadeřábkom, ďalšími zamestnancami, či inak spolupracujúcimi osobami, sme boli prevedení procesom výstavby rodinného domu "na kľúč" od jeho začiatku, až po úplný záver vo forme úspešnej kolaudácie. Ochota komunikovať, profesionalita, ale zároveň príjemná ľudskosť, spoľahlivosť, ústretovosť vo všetkých aspektoch prípravy a následnej výstavby, ale aj konštruktívna snaha o riešenie nepredvídateľných situácií vzniknuvších pri stavbe každého domu. To sú atribúty, ktorými DrevoDom-Zvolen masívne vyčnieva nad konkurenciou. Pán Kadeřábek a celý kolektív, ďakujeme, náš sen ste postavili.
GRANIAR
Rodinný dom
stozok-referencia-drevodom-zvolen1
Maximálna spokojnosť s firmou, čo sa týka kvality materiálov a presnosti väzníkov, vrelo odporúčam. Príjemná komunikácia, všetko dodržané ako sme sa dohodli.
STOŽOK
Väzníkový krov
ajsa, bungalow, projekt domu, drevodom zvolen
Ak čítate túto referenciu, tak sa rozhodujete postaviť si domček svojich snov ako my pred tromi rokmi. Aj my sme surfovali po internete a hľadali firmy na výstavbu drevodomu. Niekoľko firiem sme oslovili, ale už po prvom stretnutí s pánom konateľom firmy DrevoDom Zvolen sme sa rozhodli pre túto firmu. Oslovil nás ich profesionálny a ústretový prístup. Potom nasledovalo už len pár stretnutí a začal sa plniť náš sen. Všetci zamestnanci firmy boli maximálne profesionálni, vždy ochotní pomôcť, poradiť a akceptovať, pokiaľ to bolo možné, naše pripomienky a požiadavky.
PUKANEC
Rodinný dom
molca-referencia-drevodom-zvolen7
Po viacerých skúsenostiach v hľadaní stavebnej firmy pre stavbu rodinného domu sme sa rozhodli pre spoločnosť Drevodom Zvolen. Projekt sme mali vybraný z webovej stránky Drevodom. Na prvom stretnutí sa nám venoval pán riaditeľ spoločnosti. Oboznámil nás dôkladne aké sú možnosti a následná postupnosť pri realizácii stavby drevodomu. Mali sme šťastie a mohli sme si osobne prezrieť hneď 3 už stojace drevodomy. To nás presvedčilo, či kvalita alebo prevedenie. Pri podpise zmluvy o zhotovení diela nám vedeli odpovedať konkrétne na všetky naše otázky. Pri realizácii jednotlivých etáp výstavby s nami intenzívne komunikovali. Dohodnuté termíny bezkonkurenčné dodržujú. Pri realizácii hrubej stavby predviedli chlapci Janko, Vlado, Peťo a Jozef vysokú odbornosť a zručnosť, nepoľavili ani pri nízkych teplotách v januári. Ďakujem. Ochota a ústretovosť nasledovala aj pri realizácii rozvodov elektriky a vody. Svojimi radami a skúsenosťami dopomohli ešte k väčšej spokojnosti s realizáciou. Verím, že to bude pokračovať až do úspešného ukončenia stavby. Sme v štádiu hrubá stavba. V neposlednom rade chcem poďakovať aj dievčatám, ktoré sa starajú o chod stavby po technickej stránke a dohliadajú na dodávateľov. Ďakujem.
MÔLČA
Rodinný dom
velka-luka-3-referencia-drevodom-zvolen1
Spoločnosť Drevodom Zvolen sme s manželkou objavili úplnou náhodou na pútači pri ceste počas víkendovej cyklistickej vychádzky. Po prezretí ich webovej stránky a rýchlom predbežnom finančnom prepočte sme neváhali a dohodli stretnutie. Na prvom stretnutí je najdôležitejší dojem, ktorý ľudia z firmy zanechajú v klientovi a tu nás hlavne páni Dlhopolec a Kadeřábek presvedčili, že sme si vybrali dobre. Chcem im a aj všetkým ostatným, s ktorými sme sa počas výstavby nášho domu stretli, poďakovať za ich prístup, pomoc, rady a kvalitnú prácu. Zvlášť chcem oceniť ich schopnosť a ochotu vyriešiť hocijakú situáciu, ktorá sa pri stavbe domu určite vyskytne. Ešte raz ďakujeme.
VEĽKÁ LÚKA
Rodinný dom
piestany-referencia-drevodom-zvolen7
Firmu Drevodom Zvolen som si vybral pre stavbu nášho domu na základe referencií na internete. Zvažovali sme ešte dve firmy avšak pre drevodom som sa rozhodol na základe príjemnej a odbornej komunikácie s pracovníkmi drevodomu, precízne vypracovanou cenovou ponukou, možnosťou individualizácie. Cenová ponuka na dom bola síce najvyššia z troch, ktoré sme si dali vypracovať, avšak investícia sa nakoniec vyplatila. V našom prípade zvíťazila kvalita nad najnižšou cenou. Počas hrubej stavby sa vyskytli síce drobné problémy, ktoré boli vždy k našej spokojnosti vyriešené. Chceli by sme vyzdvihnúť najmä kvalitu použitých materiálov, odborné poradenstvo a najmä ústretovosť, komunikáciu počas výstavby. Výstavba domu trvala síce dlhšie v porovnaní s konkurentmi avšak by som použil prirovnanie "práca kvapná málo platná" a v drevodome si dávajú záležať na kvalite a niektoré procesy výstavby si vyžadujú čas. Celkovo keby sme sa rozhodovali znovu, tak si znova vyberieme firmu Drevodom Zvolen a môžeme ju vrelo odporučiť.
PIEŠŤANY
Rodinný dom
medzibrod-referencia-drevodom-zvolen13
Veľmi sme túžili po novom rodinnom dome. Dlho sme váhali medzi spoločnosťami, ktorých je na trhu veľa. Rozhodli sme sa pre Drevodom Zvolen. Z ponuky sme si vybrali projekt, ktorý nám prispôsobili podľa našich potrieb a predstáv do slova na mieru. Dohodli sme všetky detaily a mohlo sa stavať. Začiatkom júna sa začalo s výstavbou, ktorá trvala len pár mesiacov. Dnes už bývame vo svojom vysnívanom dome. Týmto by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať spoločnosti DrevoDom Zvolen ako aj všetkým, ktorý sa na stavbe podieľali za profesionálny prístup, výborne odvedenú prácu a ústretovosť.
MEDZIBROD
Rodinný dom
Brezno
Brezno
Rodinné domy
Slatinské Lazy
Slatinské Lazy
Rodinné domy
Klokoč
Klokoč
Rodinné domy
Krupina
Krupina
Rodinné domy
Babiná
Babiná
Rodinné domy
Bacúrov
Bacúrov
Rodinné domy
Dubové
Dubové
Rodinné domy
Chmelovec
Chmelovec
Rodinné domy
Dubové – Strecha
Dubové – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Zubrohlava – Strecha
Zubrohlava – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Rišňovce
Rišňovce
Rodinné domy
Dobrá Niva – 2
Dobrá Niva – 2
Rodinné domy
Banská Bystrica – Strecha
Banská Bystrica – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Pliešovce – Strecha
Pliešovce – Strecha
Väzníkové krovy a strechy
Prietrž – Senica
Prietrž – Senica
Rodinné domy
Zolná – strecha
Zolná – strecha
Väzníkové krovy a strechy
Lovča
Lovča
Rodinné domy
Hriňová – strecha
Hriňová – strecha
Väzníkové krovy a strechy

Login

Register

terms & conditions