Projekty domov – nová atraktívna ponuka

By 2018-02-13Novinky

V spolupráci s projektantskou firmou PROmiprojekt sme pre Vás pripravili novú ponuku domov. V súčasnosti ponúkame viac ako 100 najrôznejších projektov rodinných domov s možnosťou zrkadlových obrazov a možnosťou ďalších modifikácií stavby. K projektu rodinného domu si môžete objednať aj doplnkové stavby ako sú záhradný domček, samostatne stojace garáže v rôznych variáciach. V rámci kapacitných možností vypracovávame aj individuálne projekty rodinných domov podľa konkrétnych predstáv zákazníka.

Každý typový projekt Vám vieme ponúknuť vo verzii nízkoenergetického domu Comfort a DiffuForm.

Rodinné domy prezentované na našej stránke sú návrhmi kolektívu firmy PROmiprojekt, ktorý vytvára stále nové typy a kategórie rodinných domov, pričom vychádza aj z poznatkov získaných na základe neustále sa rozširujúcich požiadaviek trhu. Reflektujeme tak na najnovšie trendy architektúry, dizajnu, stavebnej fyziky a v neposlednom rade na požiadavky zákazníka a užívateľa stavby, ktorému bude dielo poskytovať vhodné podmienky pre bývanie.

Cieľom firmy DrevoDom Zvolen je ponúkať kvalitné moderné bývanie s ohľadom na všetky moderné aspekty života a požiadavky zákazníkov so zabezpečením adekvátneho servisu. Ponúkame svojim klientom komplexné poradenstvo a konzultácie v rámci svojho pôsobenia a vykonávaných činností.

Projekty domov – nová atraktívna ponuka
5 (100%) 1 vote