Divadelná 4 (Obchodný dom Wittmann), 960 01 Zvolen, SR
Pondelok - Piatok 8:00 – 11:00 12:00 – 16:00
+421 910 835 761

Konštrukčný systém drevostavby

Konštrukčný systém

DrevoDom Zvolen ponúka klientovi výber z rôznych panelových systémov. Klienti si môžu vyberať v závislosti od vlastných potrieb a požiadaviek. Dostupné vonkajšie steny od firmy Drevodom Zvolen sa líšia v difúznej otvorenosti a hrúbke izolácií. Takisto je možné pre klienta vybrať si možnú hrúbku a stavbu vonkajších a vnútorných stien. Náš profesijný poradca Vám môže pomôcť zorientovať sa v detailoch ponúk panelových systémov, podľa toho aký Vám vyhovuje. Panelové systémy DrevoDom Zvolen sa vyznačujú výbornou zvukovou izoláciou ako aj tepelnoizolačnými vlastnosťami.

Konštrukčný systém DIFFUFORM

Konštrukčný systém DIFFUFORM

Nízkoenergetický dom DIFFUFORM je v prevedení difúzne otvorenej konštrukcie, kde typickou funkčnou fyzikálnou veličinou je práve difúzia, ktorá je dobrým pomocníkom pri zaistení dlhej životnosti stavieb s nadštandardnými parametrami stien a zdravej vnútornej klímy. Pri tomto riešení ide o mechanizmus, ktorý cez steny transportuje vlhkosť v rôznej intenzite, a to oboma smermi (tzv. schopnosť steny dýchať).

Konštrukčný systém COMFORT

Konštrukčný systém COMFORT

Nízkoenergetický dom COMFORT svojou skladbou patrí už do nízkoenergetického štandardu. Skladba COMFORT je kvalitná difúzne uzatvorená konštrukcia, ktorá je najčastejšie používaný a cenovo najdostupnejší systém výstavby drevostavieb.

Vybrané projekty

Zaujímavé články

5 odporúčaní pre vašu novú záhradu

5 odporúčaní pre vašu novú záhradu

Záhradkárčenie je skvelý spôsob ako vniesť do vášho života trocha pohybu a relaxu. Začiatky môžu byť ťažké keď neviete čo presne robiť preto tu je zopár typov ako začať a vyvarovať sa začiatočníckym chybám.

Ako si vybrať správnu klimatizáciu?

Ako si vybrať správnu klimatizáciu?

Buďme úprimní: Pokiaľ ide o nákup vecí pre náš domov, klimatizácia nepatrí medzi najzaujímavejšie položky. Napriek tomu v horúcom lete sa stane dôležitou súčasťou domova.

Ako vybrať projekt rodinného domu

Ako vybrať projekt rodinného domu

Cesta k vysnívanému bývaniu je plná mnohých úloh. Jednou z nich je aj výber projektu rodinného domu. Poradíme vám, na čo všetko by ste mali myslieť, aby dom naplnil všetky vaše požiadavky.

5 Nápadov, ktoré prinesú dnu trochu exteriéru a netýkajú sa rastlín.

5 Nápadov, ktoré prinesú dnu trochu exteriéru a netýkajú sa rastlín.

Prinášať trochu vonkajšej krásy do domu a určite množstvo výhod. Na jednej strane nám rastliny cez deň čistia vzduch a nepochybne nám navodzujú lepšiu náladu. Ak však patríte skôr medzi tých, ktorým rastliny dlho nevydržia je mnoho spôsobov jako začleniť do interiéru vášho domu trochu z tej dobrej nálady, ktorá na nás čaká von.

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku?