Divadelná 4 (Obchodný dom Wittmann), 960 01 Zvolen, SR
Pondelok - Piatok 8:00 – 11:00 12:00 – 16:00
+421 910 835 761

Konštrukčný systém drevostavby

Konštrukčný systém

DrevoDom Zvolen ponúka klientovi výber z rôznych panelových systémov. Klienti si môžu vyberať v závislosti od vlastných potrieb a požiadaviek. Dostupné vonkajšie steny od firmy Drevodom Zvolen sa líšia v difúznej otvorenosti a hrúbke izolácií. Takisto je možné pre klienta vybrať si možnú hrúbku a stavbu vonkajších a vnútorných stien. Náš profesijný poradca Vám môže pomôcť zorientovať sa v detailoch ponúk panelových systémov, podľa toho aký Vám vyhovuje. Panelové systémy DrevoDom Zvolen sa vyznačujú výbornou zvukovou izoláciou ako aj tepelnoizolačnými vlastnosťami.

Konštrukčný systém DIFFUFORM

Konštrukčný systém DIFFUFORM

Nízkoenergetický dom DIFFUFORM je v prevedení difúzne otvorenej konštrukcie, kde typickou funkčnou fyzikálnou veličinou je práve difúzia, ktorá je dobrým pomocníkom pri zaistení dlhej životnosti stavieb s nadštandardnými parametrami stien a zdravej vnútornej klímy. Pri tomto riešení ide o mechanizmus, ktorý cez steny transportuje vlhkosť v rôznej intenzite, a to oboma smermi (tzv. schopnosť steny dýchať).

Konštrukčný systém COMFORT

Konštrukčný systém COMFORT

Nízkoenergetický dom COMFORT svojou skladbou patrí už do nízkoenergetického štandardu. Skladba COMFORT je kvalitná difúzne uzatvorená konštrukcia, ktorá je najčastejšie používaný a cenovo najdostupnejší systém výstavby drevostavieb.

Vybrané projekty

Zaujímavé články

5 Nápadov, ktoré prinesú dnu trochu exteriéru a netýkajú sa rastlín.

5 Nápadov, ktoré prinesú dnu trochu exteriéru a netýkajú sa rastlín.

Prinášať trochu vonkajšej krásy do domu a určite množstvo výhod. Na jednej strane nám rastliny cez deň čistia vzduch a nepochybne nám navodzujú lepšiu náladu. Ak však patríte skôr medzi tých, ktorým rastliny dlho nevydržia je mnoho spôsobov jako začleniť do interiéru vášho domu trochu z tej dobrej nálady, ktorá na nás čaká von.

Ako vybrať kúrenie do domu?

Ako vybrať kúrenie do domu?

Vykurovanie je nevyhnutnou súčasťou každého domu. Pri rozhodovaní o tom, aké vykurovanie si vyberiete, máte dve možnosti: podlahové alebo radiátorové kúrenie. Prezrite si krátky prehľad ich výhod a nevýhod.

Aké dvere vybrať do domu?

Aké dvere vybrať do domu?

V modernom priestore sa kladú vysoké nároky na dizajn. Nie je tomu tak len pri nábytku či podlahe. Celkový vzhľad interiéru dopĺňajú aj dvere. Poradíme vám, ako postupovať pri ich výbere.

Solárne systémy – ako využiť solárnu energiu

Solárne systémy – ako využiť solárnu energiu

Slnko je jediným zdrojom energie, na ktorý sa ľudstvo može plne spoľahnúť. Slnečná energia nám dokáže poskytnúť všetko, čo z hľadiska energie potrebujeme, a to často veľmi jednoducho.

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku?