Koľko stojí montovaný nízkoenergetický drevodom?

By 2019-03-14Novinky

Všade na internete sa stretávame s názormi, že stavba drevodomov je rýchla a finančne nenáročná. Väčšina z týchto portálov však zabúda uvádzať niekoľko základných faktov pre potenciálneho zákazníka. Koľko ma daný dom bude stáť? Ako dlho bude trvať, kým sa do svojho vysnívaného drevodomu budúcnosti môžete nasťahovať? Odpovede na tieto otázky i niekoľko doplňujúcich informácií vám ponúkame v tomto článku.

 

Kvalitne, rýchlo a za rozumnú cenu!

Je pravda, že v mnohých prípadoch je cena výstavby montovaného nízkoenergetického domu výrazne lacnejšia ako v prípade bežnej novostavby. Dôležité je ale uvedomiť si, že každá novostavba je jedinečná a finálna cena domu na kľúč závisí od vašich individuálnych požiadaviek. Priemerná cena za m2 je 900 €. Táto suma sa ale s vyšším počtom m2 znižuje. Napríklad, drevodom na kľúč o rozlohe 70 m2 stojí v priemere 63 000 €, ale pri rozlohe 180 m2 sa môže priemerná cena za m2  znížiť na úroveň 800 €.

Pri drahších materiáloch, ako napríklad drevené podlahy, dlažba na zákazku a iné, musíte očakávať, že cena porastie. Práve z tohto dôvodu ponúkame bezplatné spracovanie individuálnej cenovej ponuky na mieru, kde spoločnými silami dokážeme pripraviť riešenie presne podľa vašich predstáv a v rámci vášho rozpočtu.

Čo vám ale vieme povedať hneď na začiatku je cena hrubej stavby. V našom katalógu nájdete základné hrubé stavby už od 13 600 €, ktorú vám dokážeme postaviť už do troch týždňov. Ak ste teda domáci kutil alebo máte iné možnosti ako si dokážete dom dokončiť sami je hrubá stavba to správne riešenie! Ušetríte nervy, peniaze a hlavne váš čas.

 

Hrubá stavba zahŕňa Hrubá stavba nezahŕňa
Obvodové panely
Priečkové panely
Väzníkový krov
Montáž
Príslušnú dokumentáciu 
Základovú dosku
Dopravu
Projekt na stavebné povolenie
Bleskozvod
Izoláciu v strope
Typ strešnej krytiny
Typ okien a vchodových dverí
Úložný priestor pod strechou
Zvodový systém 

 

Financovanie montovaných domov

Každý, kto sa rozhodol zadovážiť si nejaký ten súkromný priestor pre seba, či už v podobe bytu alebo domu, vie, že je to ekonomicky náročný špás. Naša výstavba je preto rozdelená do 3 realizačných fáz, jej cena je u nás garantovaná a nasledovným spôsobom rozdelená do 8 splátok.

 

Prvá realizačná fáza
HRUBÁ STAVBA 
Druhá realizačná fáza
HOLODOM
Tretia realizačná fáza
“DOM NA KĽÚČ”
50% zálohová platba za stavbu základovej dosky

50 % doplatok po dokončení základovej dosky na základe preberacieho protokolu

50% zálohová platba za stavbu hrubej stavby

50 % doplatok po dokončení hrubej stavby na základe preberacieho protokolu

50% zálohová platba za stavbu holodomu

50% doplatok za stavbu holodomu na  základe preberacieho protokolu

50% zálohová platba za stavbu “dom na kľúč”

50% doplatok za stavbu “dom na kľúč”

na základe preberacieho protokolu

Nie ste v tom sami!

Jednou so základných služieb, ktoré našim zákazníkom poskytujeme, je ponuka finančného poradenstva cez našich partnerov. Ešte nemáte vyriešený spôsob financovania vašej novostavby na kľúč? Nevadí! Zaistíme vám aj služby finančného špecialistu vo vašom regióne.

Pravou rukou pri našich projektoch je nám viac ako 10 bankových inštitúcií, ako napríklad Slovenská sporiteľňa, VÚB Banka, a iné. A nezabúdajte ani na našich partnerov z oblasti výberu a inštalácie plastových okien či interiérového dizajnu.

 

Hotový montovaný drevodom na kľúč

Náš katalóg disponuje viac ako 120 návrhmi drevodomov v najrozličnejších architektonických štýloch. Navyše ak nenájdete dom podľa vašich predstáv, pripravíme vám individuálny projekt na mieru. Aj preto u nás vždy máte na výber, aký konštrukčný systém ako aj vykurovací koncept montovaného drevodomu je najvýhodnejší práve pre vás. Každý individuálny projekt domu je, zároveň, unikátny. Pre svojich zákazníkov ponúkame najmodernejšiu výrobnú halu a materiály na Slovensku, preto sa na nás môžete spoľahnúť pri menších aj väčších výstavbách.

 

Aké sú naše hodnoty?

Pre tím našich špecialistov v oblasti stavebníctva je dôležité predovšetkým to, aby naše drevodomy držali krok s najnovšími trendmi a technológiami zasadenými v koncepte nízkoenergetických domov. Je pre nás dôležité, aby sme ponúkli čo najvyššiu možnú kvalitu za najlepšiu možnú cenu. Pretože kvalita, bezpečnosťšetrnosť sú našimi najvyššími cieľmi!

Koľko stojí montovaný nízkoenergetický drevodom?
5 (100%) 1 vote